הוגש כתב אישום נגד מטריד ילדים באמצעות האינטרנט

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה
 פלילים ודיני תעבורה - עורך דין לשרותך
חוות דעת מקצועית בענייני פלילים:
שם מלא
מספר טלפון
פניה למומחה בפלילים >>

הוגש כתב אישום נגד מטריד ילדים באמצעות האינטרנט


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

תושב אזור השרון, נשוי ואב ל 3 ילדים בעל תפקיד בכיר בחברת הייטק נעצר לחקירה בחשד להטרדה מינית של ילדים באמצעות רשת האינטרנט. החשוד הובא להארכת מעצר בבית המשפט בכפר סבא. בית המשפט האריך את מעצרו ב 8 ימים נוספים. לבקשת סנגורו הוצא צו איסור פרסום על שמו.
 
לפי המידע המתפרסם, נהג החשוד בשנים האחרונות להיכנס לרשת לצורך איתור ילדים הגולשים באתרים מיוחדים ומנהלים שיחות בפורומים שונים. כדי לרכוש את אמון הילדים ולפתח עימם קשר, התחזה לילדה. כל פעם הופיע בכינוי אחר.

תוך כדי התכתבות ממושכת עם הילדים הצליח החשוד לגורם להם להתפשט אל מול מצלמת האינטרט ולבצע בגופם נגיעות ושאר מעשים מגונים.

בחיפוש שנערך בביתו נתפסו מחשבים ותיעוד נוסף הקושר אותו לעבירות. במחשב החשוד נמצאו חומרים המחזקים את התואר והמעשים המתאימים לפדופיל.

החשוד הודה במעשים המיוחסים לו. מחקירתו עולה עוד כי קיים יחסי מין וירטואליים באמצעות הרשת.

קיראו בהרחבה: עבירות מין והעונשים הקבועים בחוק

גורמים במשטרה טוענים שמדובר במאות ילדים והרשימה ארוכה מאד. במשטרה מקווים שבית המשפט ירשיע אותו על סמך מספר תלונות בדוקות ומבוססות ולצורך כך נדרש שיתוף פעולה של הילדים על כל הקשיים הנלווים לחקירת ילדים ויכולתם לתרום לביסוס הראיות הנדרשות.

כתב אישום

כתב האישום, שהוגש על-ידי עו"ד מיכל מזור-קולר מפרקליטות מחוז מרכז, נסמך על עדויות של קטינים שנפלו קורבן לפדופיל הנאשם. העבירות המיוחסות לו כוללות בין היתר אינוס בהסכמה שהושגה במירמה, מעשים מגונים, מעשי סדום ועבירות נוספות. 

הנאשם גרם לנערות לבצע את המעשים בעצמן, תוך כדי שהוא צופה בהן ומדריך אותן במחשב.

אחד המקרים העולים מכתב האישום קשור אחד המקרים המזעזעים המוצגים בכתב האישום מתייחס ליחסים שקיים האיש עם נערה בת 11 וחצי, במהלכם התחזה לנערה הגדולה ממנה בשנתיים.

במהלך השיחות הציע הנאשם, על-פי כתב האישום, לקטינה שהודרכה על ידו להחדיר חפצים לגופה. בהמשך הציע לה לבצע אקט מיני עם אחיה. הנערה ביצעה מין אוראלי עם אחיה בן ה 13 כאשר הנאשם צופה בנעשה ממחשבו האישי.

נותר להמתין לגזר דינו.

זקוקים ליעוץ משפטי דיסקרטי? לחצו כאן


תאריך: 17/06/2012 15:59TEST