x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

פניה לקבלת ייעוץ משפטי בענייני פלילים 072-336-0520 072-336-0520
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
נהגת בזמן פסילת רישיון ונתפסת?... פסילה מנהלית והדרך להחזיר את הרישיון שלך... הרישיון שלך נשלל? יש בהחלט מה לעשות!... חשוב לדעת על שלילת רישיון נהיגה... נתפסת נוהג ללא רישיון נהיגה?... הרשעה באונס לאחר היכרות באינטרנט... רוצה לדחות את ביצוע עונש המאסר שהוטל עליך?... לפעמים בהחלט כדאי ללכת על הסדר טיעון!... הדרך שלך להסדר טיעון מקל בעבירות תעבורה... החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים פוגעת בך?... הדרך לשנות את סעיפי האישום ולהקל עמך... סעיף האישום הנפוץ בתעבורה: נהיגה בקלות ראש... להתמודד עם אישום של סחר בסמים...... החזקת סמים לשימוש עצמי לפי סעיף 7(ג) לפקודת ה... נהגת תחת השפעת סמים?... נהגת במהירות מופרזת? אנחנו יכולים לעזור!... רוצה להגיש ערעור על החלטת בית המשפט כנגדך?... הדרך לערער על פסק דין / גזר הדין שניתן נגדך!... הואשמת בנהיגה בשכרות? כך מתמודדים...... אפשר למנוע את שלילת רישיון הנהיגה שלך!... תוצאות בדיקת הינשוף אינן סוף דבר!... כשחייבים עורך דין שהוא מומחה לתעבורה...... מתי ניתן לסגור תיק פלילי וכיצד עושים את זה?... חוק דרומי - המדריך המלא... מתי יומר עונש מאסר בעבודות שירות?... למה חוקרי משטרה לא אוהבים עורכי דין?... ענישה בעקבות גניבת מכשירי טלפון סלולרי... עיכוב שלא כדין הוביל לפיצוי כספי... ענישה חמורה על פגיעה בביטחון המדינה... סעיפים 4,5 ו-6 לחוק העונשין... האם בית המשפט אישר משפט חוזר לעבריין מין?... זוכה מעבירות לאור אפליה אסורה... החיפוש לא היה חוקי והחשוד זוכה... הואשם במכירת אלכוהול לקטינים וזוכה!... הגנת הכורח וזיכוי בפלילים... כתב אישום על ניהול עסק ללא רישיון... אלימות כנגד קשישים... הרשעה בהתעללות בבעל חיים... פסיקת בגץ לגבי חוק המסתננים... מיכל אלוני הורשעה ברצח ילדיה... אזרחי ישראל בשורות ארגון דאעש... מקרה הרצח של אביטל רוקח ז''ל... פרשת אשכנזי – האם יואשם בהפרת אמונים?... הרב מוטי אלון הורשע בביצוע מעשה מגונה בכוח... כתב אישום נגד משה פרץ שהעלים הכנסות... כתב אישום נגד מדליפי שאלון בחינת בגרות במתמטי... הרשעות ועונשים בפרשת פלד גבעוני ... ממציא מדבקת הפלא נדון ל 87 חודשי מאסר בפועל ... אלי רייפמן ירצה 4 שנות מאסר בפועל וישלם פיצוי... המלצות האוצר למאבק בהון השחור והעמקת הגבייה...
ענן תגיות

אלי רייפמן ירצה 4 שנות מאסר בפועל וישלם פיצוי כספי

תאריך: 12/02/2013 10:46   מחבר: פלילים באתר Felony

בית המשפט העליון דחה את ערעורו של איש העסקים אלי רייפמן ופסק שהוא ירצה 4 שנות מאסר בפועל ושנת מאסר על-תנאי וישלם למתלוננים נגדו פיצוי בסך 6.3 מיליון דולר. רייפמן הורשע במחוזי בתל אביב בעבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, זיוף בכוונה לקבל באמצעותו דבר ושימוש במסמך מזויף.

הרשעתו של רייפמן התבססה על מעשה מרמה שעשה כנגד מי שהלווה כספים. בזמנו ביקש לקבל הלוואה מחברת וינטון קפיטל הולדינגז על סך 3 מליון דולר. החברה ביקשה ביטחונות ורייפמן זייף מסמך על שם חברת ברוקרים מאנגליה שמאשרת שהוא מחזיק בבעלותו 9 מליון מניות של חברת אמבלייז. המסמך המזויף שיכנע את החברה להעמיד לרשותו את ההלוואה המבוקשת שהושגה במעשה מרמה וזיוף.

באישום נוסף כנגדו עולה כי רייפמן מכר 10 מיליון מניות של אמבלייז תמורת 3.3 מיליון דולר, וזייף מכתב דואר אלקטרוני כך שייראה כאילו חברת הברוקרים האנגלית מאשרת כי יש ברשותו את מניות אמבלייז. בית המשפט הרשיע אותו גם באישום זה ועל כך הוא ערער לעליון שדחה כאמור את ערעורו.

שופט העליון נועם סולברג כתב בפסק הדין של ההרכב: "נפילתו של אדם כזה לבטח מתסכלת ומדכדכת אך מעשיו חמורים, מזיקים ומחייבים ענישה הולמת. המערער זייף מסמכים על מנת להשיג באמצעותם 6.3 מיליון דולר, וזאת תוך ניצול מעמדו ומוניטין שרכש כאיש עסקים. הכספים מעולם לא הושבו, התרמית בוטה ומתריסה, הנזק חמור, והפגיעה קשה. בצד ההתחשבות והרחמים, יש צורך בגמול ובהרתעה".

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור