x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

פניה לקבלת ייעוץ משפטי בענייני פלילים 072-336-0520 072-336-0520
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
נהגת בזמן פסילת רישיון ונתפסת?... פסילה מנהלית והדרך להחזיר את הרישיון שלך... הרישיון שלך נשלל? יש בהחלט מה לעשות!... חשוב לדעת על שלילת רישיון נהיגה... נתפסת נוהג ללא רישיון נהיגה?... הרשעה באונס לאחר היכרות באינטרנט... רוצה לדחות את ביצוע עונש המאסר שהוטל עליך?... לפעמים בהחלט כדאי ללכת על הסדר טיעון!... הדרך שלך להסדר טיעון מקל בעבירות תעבורה... החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים פוגעת בך?... הדרך לשנות את סעיפי האישום ולהקל עמך... סעיף האישום הנפוץ בתעבורה: נהיגה בקלות ראש... להתמודד עם אישום של סחר בסמים...... החזקת סמים לשימוש עצמי לפי סעיף 7(ג) לפקודת ה... נהגת תחת השפעת סמים?... נהגת במהירות מופרזת? אנחנו יכולים לעזור!... רוצה להגיש ערעור על החלטת בית המשפט כנגדך?... הדרך לערער על פסק דין / גזר הדין שניתן נגדך!... הואשמת בנהיגה בשכרות? כך מתמודדים...... אפשר למנוע את שלילת רישיון הנהיגה שלך!... תוצאות בדיקת הינשוף אינן סוף דבר!... כשחייבים עורך דין שהוא מומחה לתעבורה...... מתי ניתן לסגור תיק פלילי וכיצד עושים את זה?... חוק דרומי - המדריך המלא... מתי יומר עונש מאסר בעבודות שירות?... למה חוקרי משטרה לא אוהבים עורכי דין?... ענישה בעקבות גניבת מכשירי טלפון סלולרי... עיכוב שלא כדין הוביל לפיצוי כספי... ענישה חמורה על פגיעה בביטחון המדינה... סעיפים 4,5 ו-6 לחוק העונשין... האם בית המשפט אישר משפט חוזר לעבריין מין?... זוכה מעבירות לאור אפליה אסורה... החיפוש לא היה חוקי והחשוד זוכה... הואשם במכירת אלכוהול לקטינים וזוכה!... הגנת הכורח וזיכוי בפלילים... כתב אישום על ניהול עסק ללא רישיון... אלימות כנגד קשישים... הרשעה בהתעללות בבעל חיים... פסיקת בגץ לגבי חוק המסתננים... מיכל אלוני הורשעה ברצח ילדיה... אזרחי ישראל בשורות ארגון דאעש... מקרה הרצח של אביטל רוקח ז''ל... פרשת אשכנזי – האם יואשם בהפרת אמונים?... הרב מוטי אלון הורשע בביצוע מעשה מגונה בכוח... כתב אישום נגד משה פרץ שהעלים הכנסות... כתב אישום נגד מדליפי שאלון בחינת בגרות במתמטי... הרשעות ועונשים בפרשת פלד גבעוני ... ממציא מדבקת הפלא נדון ל 87 חודשי מאסר בפועל ... אלי רייפמן ירצה 4 שנות מאסר בפועל וישלם פיצוי... המלצות האוצר למאבק בהון השחור והעמקת הגבייה...
ענן תגיות

ממציא מדבקת הפלא נדון ל 87 חודשי מאסר בפועל

תאריך: 20/02/2013 10:20   מחבר: פלילים באתר Felony

שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, דוד רוזן, גזר 87 חודשי מאסר בפועל על אריק קליין, "ממציא מדבקת הפלא", שהורשע במעשי מירמה בהיקף של 10 מיליון שקל. בית המשפט הפעיל עונש מאסר על תנאי בן 15 חודשים שהיה תלוי ועומד כנגדו וינוכו לו 18 חודשי מעצר כך שנותר לו לרצות 69 חודשים , לשלם קנס בסך 50,000 ש"ח ותשלום פיצויים לקורבנותיו בסך 200,000 שקל. 

רופא השיניים עמוס בוחניק זוכה מרוב האישומים והורשע רק בשלשה מקרים, הופנה לקבלת חוות דעת הממונה על עבודות שירות לתועלת הציבור.

בית המשפט החמיר בעונשו של קליין וקבע כי הוא לא למד לקח ממעשיו הקודמים, יש לו יכולות רבות ואין הוא יכול לשלוט בדחפים הפורצים בנפשו בדרכים עקלקלות, כלשון בית המשפט. בעניין הנאשם השני קבע בית המשפט שהוא אדם נורמטיבי שהלך שבי אחרי קליין ונסחף לחוף בלתי מוכר לו ואפילו החזיר 8 מליון שקל למתלוננים שנפגעו.

במהלך המשפט התברר ונקבע כי קליין ובוחניק מעולם לא קיבלו תשלום כלשהו כפי שהציגו למשקיעים, וכי בוחניק גם לא האמין בתמימות שהכספים עומדים להגיע בכל רגע. הנאשמים לא חתמו על חוזים כלשהם, לא הייתה להם תשתית ייצור ולכן לא היה להם מה להציע בצורה אמיתית למשקיעים.

קליין הורשע ב-11 מקרים של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, בניסיון לקבל דבר במירמה בנסיבות מחמירות, ב-13 מקרים של משיכת צ'ק ללא כיסוי, בארבעה מקרים של זיוף מסמך וב-12 מקרים של שימוש במסמך מזויף. בוחניק הורשע בשלושה מקרים של קבלת דבר במירמה בנסיבות מחמירות, בניסיון לקבל דבר במירמה בנסיבות מחמירות ובחמישה מקרים של משיכת צ'ק ללא כיסוי.

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור