x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

פניה לקבלת ייעוץ משפטי בענייני פלילים 072-336-0520 072-336-0520
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
נהגת בזמן פסילת רישיון ונתפסת?... פסילה מנהלית והדרך להחזיר את הרישיון שלך... הרישיון שלך נשלל? יש בהחלט מה לעשות!... חשוב לדעת על שלילת רישיון נהיגה... נתפסת נוהג ללא רישיון נהיגה?... הרשעה באונס לאחר היכרות באינטרנט... רוצה לדחות את ביצוע עונש המאסר שהוטל עליך?... לפעמים בהחלט כדאי ללכת על הסדר טיעון!... הדרך שלך להסדר טיעון מקל בעבירות תעבורה... החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים פוגעת בך?... הדרך לשנות את סעיפי האישום ולהקל עמך... סעיף האישום הנפוץ בתעבורה: נהיגה בקלות ראש... להתמודד עם אישום של סחר בסמים...... החזקת סמים לשימוש עצמי לפי סעיף 7(ג) לפקודת ה... נהגת תחת השפעת סמים?... נהגת במהירות מופרזת? אנחנו יכולים לעזור!... רוצה להגיש ערעור על החלטת בית המשפט כנגדך?... הדרך לערער על פסק דין / גזר הדין שניתן נגדך!... הואשמת בנהיגה בשכרות? כך מתמודדים...... אפשר למנוע את שלילת רישיון הנהיגה שלך!... תוצאות בדיקת הינשוף אינן סוף דבר!... כשחייבים עורך דין שהוא מומחה לתעבורה...... מתי ניתן לסגור תיק פלילי וכיצד עושים את זה?... חוק דרומי - המדריך המלא... מתי יומר עונש מאסר בעבודות שירות?... למה חוקרי משטרה לא אוהבים עורכי דין?... ענישה בעקבות גניבת מכשירי טלפון סלולרי... עיכוב שלא כדין הוביל לפיצוי כספי... ענישה חמורה על פגיעה בביטחון המדינה... סעיפים 4,5 ו-6 לחוק העונשין... האם בית המשפט אישר משפט חוזר לעבריין מין?... זוכה מעבירות לאור אפליה אסורה... החיפוש לא היה חוקי והחשוד זוכה... הואשם במכירת אלכוהול לקטינים וזוכה!... הגנת הכורח וזיכוי בפלילים... כתב אישום על ניהול עסק ללא רישיון... אלימות כנגד קשישים... הרשעה בהתעללות בבעל חיים... פסיקת בגץ לגבי חוק המסתננים... מיכל אלוני הורשעה ברצח ילדיה... אזרחי ישראל בשורות ארגון דאעש... מקרה הרצח של אביטל רוקח ז''ל... פרשת אשכנזי – האם יואשם בהפרת אמונים?... הרב מוטי אלון הורשע בביצוע מעשה מגונה בכוח... כתב אישום נגד משה פרץ שהעלים הכנסות... כתב אישום נגד מדליפי שאלון בחינת בגרות במתמטי... הרשעות ועונשים בפרשת פלד גבעוני ... ממציא מדבקת הפלא נדון ל 87 חודשי מאסר בפועל ... אלי רייפמן ירצה 4 שנות מאסר בפועל וישלם פיצוי... המלצות האוצר למאבק בהון השחור והעמקת הגבייה...
ענן תגיות

הרשעות ועונשים בפרשת פלד גבעוני

תאריך: 04/04/2013 12:46   מחבר: פלילים באתר Felony

רפי פלד, מפכ"ל המשטרה בסוף שנות ה 90 הצטרף עם פרישתו לה"ה  גבעוני, הבי ויגרמן כדי לעמוד בראש חברות ציבוריות ופרטיות. החברות הבולטות שהחבורה ניהלה והיתה מבעלי מניותיה היו: פויכטוונגר תעשיות, חייל אחזקות, יסקל ומשב תעשיות קירור. שאר החברות שהוחזקו ונוהלו על ידי בעלי המניות תוך קבלת ייעוץ חיצוני מטל יגרמן, היו בקשיים כספיים.

לפי כתב האישום שהוגש לפני יותר מעשר שנים נטען כי החבורה שהורשעה השבוע בדין, גנבה עשרות מליוני שקלים מחברות משב ופויכטוונגר כדי לסייע לחלשות וגם ליועץ טל יגרמן שנקלע לקשיים.

לאחר שנים של דיונים בית המשפט הורשעו הנאשמים בעבירות של גניבה ומירמה, גניבה בידי מנהל בתאגיד, הפרת אמונים ועבירות על חוק ניירות ערך.

בית המשפט שהרשיע גזר את דינם השבוע ופסק כי רפי פלד ירצה שישה חודשי עבודות שירות וישלם קנס של 100,000 שקל על חלקו בפרשת פלד-גבעוני. טל יגרמן, נדון לארבע שנות מאסר ולקנס של 20,000 שקל. אריה גבעוני נדון לשנתיים מאסר וקנס של 20,000 שקל. ודוד הבי - לשנת מאסר וקנס של 20,000 שקל.


 

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור