x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

פניה לקבלת ייעוץ משפטי בענייני פלילים 072-336-0520 072-336-0520
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
נהגת בזמן פסילת רישיון ונתפסת?... פסילה מנהלית והדרך להחזיר את הרישיון שלך... הרישיון שלך נשלל? יש בהחלט מה לעשות!... חשוב לדעת על שלילת רישיון נהיגה... נתפסת נוהג ללא רישיון נהיגה?... הרשעה באונס לאחר היכרות באינטרנט... רוצה לדחות את ביצוע עונש המאסר שהוטל עליך?... לפעמים בהחלט כדאי ללכת על הסדר טיעון!... הדרך שלך להסדר טיעון מקל בעבירות תעבורה... החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים פוגעת בך?... הדרך לשנות את סעיפי האישום ולהקל עמך... סעיף האישום הנפוץ בתעבורה: נהיגה בקלות ראש... להתמודד עם אישום של סחר בסמים...... החזקת סמים לשימוש עצמי לפי סעיף 7(ג) לפקודת ה... נהגת תחת השפעת סמים?... נהגת במהירות מופרזת? אנחנו יכולים לעזור!... רוצה להגיש ערעור על החלטת בית המשפט כנגדך?... הדרך לערער על פסק דין / גזר הדין שניתן נגדך!... הואשמת בנהיגה בשכרות? כך מתמודדים...... אפשר למנוע את שלילת רישיון הנהיגה שלך!... תוצאות בדיקת הינשוף אינן סוף דבר!... כשחייבים עורך דין שהוא מומחה לתעבורה...... מתי ניתן לסגור תיק פלילי וכיצד עושים את זה?... חוק דרומי - המדריך המלא... מתי יומר עונש מאסר בעבודות שירות?... למה חוקרי משטרה לא אוהבים עורכי דין?... ענישה בעקבות גניבת מכשירי טלפון סלולרי... עיכוב שלא כדין הוביל לפיצוי כספי... ענישה חמורה על פגיעה בביטחון המדינה... סעיפים 4,5 ו-6 לחוק העונשין... האם בית המשפט אישר משפט חוזר לעבריין מין?... זוכה מעבירות לאור אפליה אסורה... החיפוש לא היה חוקי והחשוד זוכה... הואשם במכירת אלכוהול לקטינים וזוכה!... הגנת הכורח וזיכוי בפלילים... כתב אישום על ניהול עסק ללא רישיון... אלימות כנגד קשישים... הרשעה בהתעללות בבעל חיים... פסיקת בגץ לגבי חוק המסתננים... מיכל אלוני הורשעה ברצח ילדיה... אזרחי ישראל בשורות ארגון דאעש... מקרה הרצח של אביטל רוקח ז''ל... פרשת אשכנזי – האם יואשם בהפרת אמונים?... הרב מוטי אלון הורשע בביצוע מעשה מגונה בכוח... כתב אישום נגד משה פרץ שהעלים הכנסות... כתב אישום נגד מדליפי שאלון בחינת בגרות במתמטי... הרשעות ועונשים בפרשת פלד גבעוני ... ממציא מדבקת הפלא נדון ל 87 חודשי מאסר בפועל ... אלי רייפמן ירצה 4 שנות מאסר בפועל וישלם פיצוי... המלצות האוצר למאבק בהון השחור והעמקת הגבייה...
ענן תגיות

הרב מוטי אלון הורשע בביצוע מעשה מגונה בכוח

תאריך: 07/08/2013 11:09   מחבר: פלילים באתר Felony

הרב מוטי אלון מהרבנים הנערצים בציונות הדתית הורשע הבוקר (7/8/13) בבית משפט השלום בירושלים בעבירות מין, בביצוע מעשים מגונים בתלמידים צעירים תוך ניצול יחסי מרות.

המעשים בגינם הוגש כתב אישום ולאחר ניהול ממושך של המשפט מתייחסים לתקופה עת ניהל הרב אלון את ישיבת הכותל. לפי העולה מכתב האישום ומהכרעת הדין הרב אלון נהג ללטף, לחבק ולנשק את תלמידיו. להגנתו טען כי המעשים אכן נעשו אך לא היה בהם כל אופי מיני ולכן אין מקום להאשימו ולהרשיעו.

הרב אלון האמין בחפותו ולהוכחתה דחה הצעה לעסקת טיעון בתמורה לביטול עונש מאסר בפועל. האמונה בחפותו עלתה לו בהרשעה. נותר להמתין לגזר דינו. בכל מקרה, עורכי דינו מתכוננים להגיש ערעור על ההכרעה.

העבירות המיוחסות לרב אלון נחשפו בידי פורום "תקנה", המורכב מרבנים ואישי ציבור דתיים-לאומיים. הפורום הוקם בין השאר כדי להיות כתובת להקשבה ולטיפול במי שנפגע מעבירות מין ונמנע מלהתלונן במשטרה מסיבות דתיות, ערכיות וחברתיות. 

כאשר נודע לפורום על מעשיו של הרב אלון כלפי תלמידיו, הוא נקרא לבירור על ידי הפורום. הוטלו עליו מגבלות ונאסר עליו להיפגש עם הנערים ביחידות. אלון התעלם מההגבלות והמשיך בשלו. לראשי הפורום לא נותרה ברירה אלא לפרסם ברבים את מעשיו. בעקבות הפרסום פתחה המשטרה בחקירה. הוגש כתב אישום שהתנהל בדלתיים סגורות. הדלתות נפתחו ובית המשפט הודיע ברבים על הרשעתו.

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור