החשוד בביצוע אונס בחניון גן העיר זוהה לפי בדיקות DNA

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה
 פלילים ודיני תעבורה - עורך דין לשרותך
חוות דעת מקצועית בענייני פלילים:
שם מלא
מספר טלפון
פניה למומחה בפלילים >>

החשוד בביצוע אונס בחניון גן העיר זוהה לפי בדיקות DNA


דרגו אותנו:
| דירוגך () בוצע בהצלחה
 () דירוגים | דירוג ממוצע ()
stars - based on reviews

Hebrew

בלילה שבין שישי לשבת, זוג צעיר כבני 18 ישבו לנוח על ספסל בסמוך לעיריית תל אביב. תוך כדי מנוחה, הבחינו בגבר זר שמביט עליהם וחשדם התעורר.

בתגובה, עזבו את המקום ונכנסו לחניון גן העיר הסמוך. החשוד המשיך לעקוב אחריהם עד שפגש בהם סמוך לחדרי השירותים של החניון. תחת איומי סכין, דרש מהם להיכנס לשירותים, הכריח אותם לקיים יחסי מין ולאחר מכן, שלף את החבר מתא השירותים, ואנס את חברתו לנגד עיניו.

החשוד באונס נמלט בריצה מהמקום. הנערה שנאנסה צעקה לעזרה. מאבטח החניון שמע את זעקותיה והזעיק את כוחות המשטרה ומד"א. הכוחות הגיעו במהרה ומצאו את בני הזוג ללא חבלות פיזיות אך במצב נפשי קשה במיוחד.

מפקד המרחב הקים צוות חקירה מיוחד לחקירת האירוע. צוות זיהוי פלילי שהגיע למקום אסף דגימות של תביעות אצבע ונוזלי גוף במטרה להרכיב פרופיל DNA. מצלמות האבטחה בבניין גן העיר ובחניון נבדקו על ידי צוות החקירה.

גרסת בני הזוג נבדקת גם היא. החוקרים מנסים לברר מדוע ירדו בני הזוג לכיוון החניון ולא למקום האחר שם חנה האופנוע שלהם. לא ברור הכיצד הצליח החשוד להתגבר על שניהם מבלי שגילו התנגדות פעילה.

בהמשך לחקירה המתנהלת דווח כי החשוד לקח מבני הזוג את מכשירי הטלפון הניידים כדי שלא יזעיקו עזרה. עוד נמסר כי אירוע התקיפה תועד במצלמות האבטחה בחניון אך פניו של התוקף לא תועדו. בעובדה זו יש כדי לתמוך בגרסה הראשונית שמסרו בני הזוג אודות נסיבות האירוע.

היום דווח כי בדיקות ה DNA הושלמו על ידי הזיהוי הפלילי ונמצאה התאמה לפרופיל של החשוד, תושב שכם בן 21,  שנעצר והודה רק בגניבת הטלפונים ולא בביצוע האונס המיוחס. לאור ממצאי ה DNA משוכנעת המשטרה שתפסה את החשוד האמיתי באונס המדובר. מעצרו הוארך ב 9 ימים נוספים על ידי בית המשפט. בזמן הקרוב יערך מסדר זיהוי במהלכו ידרשו הקורבנות לזהותו.


תאריך: 16/05/2012 15:27TEST