סכסוך עסקי שעבר לפסים פליליים - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
02/08/2020 14:27
יש לי סכסוך עסקי עם בחור שדורש ממני פיצוי ללא סיבה הגיונית ומסרב לשלם את שארית התשלום לעבודה מוזמנת ובכך לא מקבל את המוצר.
ניסינו בעבר נסיונות גישור עם עורכת הדין שלו שיצאה מהתמונה.
למרוש שהסכמתי בעבר להסכמים שהם הגישו הבחור החליט שההסכם לא מספיק לו והוא רוצה עוד פיצוי ועוד פיצוי (גם אם אין סיבה) ולא מוכן לשלם לשרותים נוספים שקיבל.
אני מקבל איומים מפורשים והטרדות (הכול מוקלט ומגובה) ואף עובר שיימינג שקרי מאוד ובכך העסק שלי נפגע.
חלק מהאיומים זה שאם לא אתן לו הכול ללא תשלום הוא יהרוס את שמי יפגע בי ובסובבים אותי פיזית (יש תאורים שנחסוך) כמו כן הבחור כותב בפרטי למשפחתי הקרובה הרחוקה ולחברים דרך המסנגר של הפייסבוק דיברי שקר הסטה ושיימינג שפוגעים מאוד. אנשים שמכירים אותי יוצרים איתי קשר ומספרי לי ושולחים צילומי מסך של ההודעות וחלקם אף טוענים שהם מפחדים ממנו ומבקשים להישאר בעילום שם (חלקם ישראלים וחלקם באירופה) ואני בטוח שיש עוד שלא מדברים על זה או שלא רואים את ההודעות כי זה מגיע לספאם.
כמו כן הוא משכנע את חבריו לכתוב ביקורות שליליות או לתת כוכב אחד בגוגל ובגל מפסיד לקוחות.

נאלצתי לעבור דירה בגלל שפירסם בקהילה היהודית שאני גנב נוכל ורמאי ושצריך להיזהר ממני עבודתי ירדה מאוד ואף הקשר שלי עם הקהילה.
יש לי הצהרות שלו שהוא עושה לי את זה והצהרות שהוא לא יפסיק עד שאתן לו את הכול ללא תשלום.

אני לא גר בארץ (ספרד) והבחור ישראלי גם הוא גר ומבצע את הפעולות מאנגליה.

יש לציין שהמקרה כבר שנים וכאשר אנגליה הייתה בחבר הארופאי הוגשה תלונה במשטרה בספרד והוא הפסיק ושוב החל על העניין … מאחר ואנגליה לא בחבר הארופאי המשטרה אמרו שאין עניין והם לא יכולים לעשות כלום.
איך אני מתמודד עם זה ?
איך החוק מגדיר את העברות האלה (נאמר לי שזה איומים, סחיטה באיומים, הוצאת דיבה ולשון הרע)
מה ההליך שאני צריך לבצע שאוכל לתבוע אותו גם על הנזקים (עברתי דירה סגרתי עסק שעבד לא רע עד שהוא הגיע) והאים יש אפשרות להשיג צו לגישה למסנגר ואם כן איך עושים את זה.

איזה עוד הליכים אני צריך לעשות. חייב לקחת עורך דין? יש משהו משפטי שאפשר לעשות לבד?

תודה.

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: סכסוך עסקי שעבר לפסים פליליים - פורום פלילי