תלונת שווא של השכנים - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
28/06/2020 22:09
בעקבות סכסוך עם שכנים, השכנים הגישו תלונה במשטרה שאני ובעלי הולכים מכות/רבים, המשטרה הגיעה באמצע הלילה לאחר שהבנו שהם אלו שהגישו את תלונת השקר הזאת הסברנו לשוטרים את המצב לאורך כל הסבר שיתפנו פעולה עם המשטרה כמו כן השארנו את דלת הדירה פתוחה לרווחה כך שיוכלו לראות שלא הבית ולא אנחנו לא במצב שלאחר מריבה או תוך כדאי, המשטרה בכל מקרה בחרה להכנז בכוח לביתנו וזאת לאחר שציינו לפניהם שאנחנו לא מסכימים שיכנסו אך הם טענו שמותר להם כי הוגשה תלונה על אלימות במשפחה, המצב עם השכנים כרגע לא טוב ( גם אנחנו הגשנו בהמשך תלונה על דפיקות אלימות ביותר על דלת ביתינו מצידם ותלונת שקר שהם הגישו) ולכן אני לא אתפלה עם שוב יעשו את התרגיל ויזמינו את המשטרה עם תלונת שקר חדשה, לגבי השכנים לצערי לא כל כך גיבנו עד היום את מה שתיארתי ולכן התחלנו לתעד את מה שהם עושים לנו וברגע שיהיה מספיק ראיות נמשיך לפעול גם נגדם, אבל השאלה שלי מה אני יכולה לעשות לגבי המשטרה, איך אני יכולה לדאוג שלא יכנסו אלי בכל לילה לדירה (כמובן שהכניסה שלהם וחוסר הזכמתי מתועד) מלבד חוסר הנעימות שנכנסים שני שוטרים לבית ומחפשים בו כאילו אני פושעת יש לי בעלי חיים בבית שנכנסו לסטרס מזה וממש לא בא לי לחזור על זה, האם יש משהו שניתן לעשות?

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: תלונת שווא של השכנים - פורום פלילי