חייב עזרה שלכם - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
06/01/2020 08:51
שאלה בעניין ת. ד. דרום ת"א דצמבר 2018 שבע בערב חשוך וגשום... תחנת אוטובוס ממוקמת כעשרים מטרים ממעבר חצייה. עומד בתחנה אוטובוס ארוך דו מפרקי. אחריו עומד אוטובוס נוסף מכסה את מעבר החציה. אני עובר את מעבר החציה בנסיעה איטית כשלושים קמ"ש ופתאום בין האוטובוסים קופץ ילד ואחריו אמו.... הילד נפגע מחזית הרכב למרות שברחתי שמאלה... האם ממראה ימין... עליתי עם גלגל אחד על אי התנועה... הילד קם מיד לא נפגע האם בצעקות החלה לגעור בו ולהכותו... תוך דקות התקהלו כמאה מהגרי עבודה בצעקות וגידופים... האם פתאום לאחר עצות ההמון התמוטטה ונשכבה על הכביש... הגיע שוטר והרגיע את ההמון.. לאחר מכן אמבולנס וגם משטרת התנועה. לאחר כשעה וחצי הם הוציאו צילום של מצלמה ממכולת סמוכה שאיששה את טענתי... הם לא פרצו לכביש במעבר החציה אלא אחריו בין האוטובוסים. לא הגיע חוקר תנועה... למחרת הגשתי עדות במשטרת התנועה בדרך שלמה... החוקרת הייתה עוינת.

עכשיו לאחר שנה קיבלתי זימון לביהמש. השאלה... מה אני צריך לעשות? האם אני יכול לבקש מחיקה? האם אני חייב להיות מיוצג על ידי עורך דין פלילי / תעבורה? אני נוהג 43 שנים אין לי שום הרשעה ומעט מאוד עברות....

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: חייב עזרה שלכם - פורום פלילי