עוול מצד המשטרה - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
11/08/2019 13:46
לפני כחצי שנה פרצו אלינו לדירה בבוקר כ7 שוטרים מימ"ר ירושלים.
ואמרו שהם באו למצוא סמים.
הצו חיפוש היה על שמי בביתה של ארוסתי.
בקושי נתנו לנו להתלבש והתנהגו בגסות
הם התחילו לאסוף את כל הבקבוקים עם המים מהבית כולל נוזל העדשות שלה ואמרו שזה חומר החשוד כסם ואנחנו חשודים בסחר.. מצאו פרח קנאביס קטן בארנק שלה ולקחו את שנינו. עצרו אותנו שבוע עד שיגיעו התוצאות של הבדיקות. ארוסתי עבדה כמורה לחינוך מיוחד וניהלה לפני שנה מוסד לנוער בסיכון בביתה. לאחר שבוע שוחררנו ללא משפט כי לא מצאו כלום ובמקום להתנצל לקח אותי הקצין מודיעין ואמר שאני מקושר לסוחרים ושאתחיל לעבוד איתו תמורת כסף, ואם לא אסכים אכנס למעצר בית ולארוסתי יעשו בעיות והוא יהרוס לנו את העסק שניהלנו מהבית (עסק למכירת מוצרי בריאות שדרך אגב גם נלקחו בחשד שאלו סמים פסיכדליים אפילו שיש עליהם חותמת ממשרד הבריאות) ויהרוס את הקשר בנינו. כשעניתי שאין לי איך לעזור לו הוא אמר שילכלך אצל ההורים שלה והוציא צו מעצר לשבוע לבית וצו הרחקה בנינו לחודש..
בעקבות כך ארוסתי פוטרה מעבודתה כמורה בביה"ס והוריה קיבלו מידע שקרי שאני סוחר סמים שיש לו עבר פלילי ועניין להפיל בחורות בתיקי סמים. מיותר לציין מה הייתה תגובת ההורים כלפיי.. עד היום היא ללא עבודה ובמצב נפשי דפוק בגלל מה שעברה שם ואני מצאתי עבודה אחרת כי לא יכולתי להמשיך בקודמת בעקבות המעצר. הפלאפון שלי עדיין אצליהם המוצרים מהעסק ונוזל העדשות וכל מה שהיה בבית.
עשו לנו עוול שעד היום אנחנו משלמים עליו את המחיר..
הרסו לארוסתי את הבריאות והפרנסה.
השפילו אותנו באכזריות.
הרסו לנו את העסק המשותף מהבית ואת היחסים עם ההורים.
מחפש עורך דין שיוכל לייצג אותנו בתביעה.

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: עוול מצד המשטרה - פורום פלילי