בעיה עם דיירת פלילית! - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
21/03/2017 10:05
שלום רב

רציתי לשתף אתכם בעיניין אישי אני מתגורר בביניין משותף יש דיירת שמציקה מאיימת עלי ועל משפחתי ובעצם על כל ילדי השכונה כמעט היא עושה ככל העולה על רוחה קיים צוו הרחקה לאחרונה רציתי לשלוח מכתב אם מסמכים הגעתי לדואר ןהמכתב נפל לי מהכיס (אני לקוי ראייה)

חזרתי הביתה וחיפשתי בכל מקום אפשרי אלוך חזור גם בחצר הביניין הגברת היתה בחוץ וראתה שאני מחפש לא פעם נעלמים בביניין דברים מכתבים ועוד נזקים נעשים על ידה בבירור ראינו בעיניים שהיא עושה נזקים בביניין הבאנו ריהוט לגינה והיא זרקה (מצולמת במצלמות)

המשטרה כל הזמן אומרת אין לכם צילומים אין הוככות אז התקנו מצלמות וביום הזה ששלחתי שרציתי לשלוח את המכתב בדקנו במצלמות וראינו שהיא מסתקלת שאנכנו מתרחקים ואז לוקחת את המכתב אמרתי לה אני רוצה את המכתב לא התייחסה ןרק אחרי שאמרתי לה את מצולמת היא זרקה את המכתב היא שמעה שהתקשרנו למשטרה גם היא התקשרה ובטענתה היא אומרת שאישתי מקללת אותה (הצוו ההרחקה הוא בינה לבין אישתי) העלו את שניהם לתחנה הוגשו תלונות הדדיות למרות שאישתי טענה שהיא ביכלל לא דיברה איתה ושיש צילומים אם שמע הם אמרו אין בעיה תביאי לנו את הצילומים בדיסקונקי (לא רצו לראות בפלאפון) אישתי חיקתה ליום ראשון (המקרה קרא ביום חמישי) הורדנו את זה למחשב ומשם לדיסקונקי הבאנו לתחנה והם אפילו לא רצו לראות את הצילומים וטענו שקצין תורן סגר את התיק איך יכול להיות דבר כזה בלי לראות הוחכות צילומים ככה כי לא בא להם לעבוד .

זה נותן לפורעי חוק כנ׳ל להמשיך להפר צווים ולהתעלל באנשים ובילדים והיא שמעה את זה עוד אומרת בגאווה אני עושה מה שבא לי.

אשמח לעזרה ולשלוח את הצילומים כהוכחה.

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: בעיה עם דיירת פלילית! - פורום פלילי