הוספת תגובה

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

הוספת תגובה ל - שאלה לעורך הדין בתעבורה
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
26/01/2021 09:31
שלום, אתמול עצר אותי שוטר לבדיקה שגרתית,לא ביצעתי עבירה כלשהי אלא פשוט השוטר כנראה אהב את הטימקס שלי(שנת 2006)כאשר הוא בודק לי את הרישיון הוא מגלה כי במחשב שלו רשום שהקטנוע שלי בדרגת רישיון A/L3 כשלי יש רק רישיון A1, מה שאומר שאני נוסע על כלי רכב שלא הוצאתי עליו רישיון מעולם. עכשיו איך זה הגיוני?ההספק של הקטנוע שלי לא עולה מעל 47.46 כ״ס אלא רק 44כ״ס, השוטר הראה לי תקנה מ2007 שכן פעם זה היה נחשב רישיון A,אך איך זה הגיוני שפועלים לפי תקנות מ2007?ואיך זה הגיוני שהקטנוע שלי נחשב A היום ב2021?כשאפשר לקנות את אותו הטימקס 2020חדש לגמרי ועם 5וחצי כוח סוס יותר למי שמחזיק ברישיון A1 ב2021, ושלא נדבר על האופנועי ספורט שקונים אפילו שהם מוגבלים, איך זה הגיוני שלא עשו עם זה כלום והשאירו את הדרגת רישיון שלו זה ככה, אני מעולם לא הסתכלתי ברישיון ולא ידעתי שזה A וגם הבן אדם שקניתי ממנו לא אמר לי זאת בחיים.ולמה השוטר לא הפעיל שיקול דעת?למה לטאטא אותי מתחת לשטיח?הרי זה משהו שאפשר למצוא לו הוכחה בשניה שההספק כ״ס שלו הוא לא מעל 47.46,מה שהשוטר גם לא רצה לשמוע לי וחשב כי הוא צודק,כן לפי חוק הוא צודק,אבל למה לדפוק אותי???אני הולך למורשה של מטרו עם הרישיון רכב ומבקש אישור מהיבואן שהאופנוע A1 כי הוא אכן נחשב A1 כיום ב2021.
ברישיון רכב רשום L3 שלא ידעתי מה פשר הדבר הזה גם. חיפשתי בכל האינטרנט לא מצאתי שום מקום שאומר שזה נחשב A חוץ מהתקנות של 2007 שזה נשאר A(מה שהכי מצחיק שכמעט ורק שוטרים מחזיקים בספרי התקנות האלה ובאינטרנט אין כמעט את המידע הזה),זה אותו מנוע אותו הספק הכל אותו דבר פשוט שנה אחרת והשוטר טען ששלי פתוח מהגבלה או משהו כזה וזה פשוט אבסורד לדעתי שהם אפילו לא מפעילים את המוח לחשוב בהיגיון לשניה אחת, וישר לוקחים לי את הקטנוע ל30יום ומזמינים אותי לבית משפט.
מה אפשר לעשות? לקחו לי את כלי התחבורה שלי לא יכול לנסוע לעבודה וללימודים כרגע, על כלום ושום דבר.
כל עזרה תתקבל בברכה