הוספת תגובה

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

הוספת תגובה ל - יש סיכוי לבטל את הדוח?
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
28/12/2020 14:11
אני רוצה להתייעץ לגבי דוח משטרה שקיבלתי.
לפני כחודשיים נסעתי ברכב בדרך עירונית, ברמזור אדום עצר לידי רכב וביקש "שאפנה שמאלה ואעצור במפרץ החניה שלאחריו" כששאלתי מדוע "תעצרי ונסביר". אציין שהרכב היה רכב פרטי והיושבים בו היו ללא מדים, שאלתי שוב "מדוע לעצור?", ואז הנהגת הזדהתה כ"משטרה".
עצרתי בצד, השוטר יצא אליי לבוש בגדים אזרחיים עם חולצה מודפסת לוגו של שיטור עירוני.
ציין כי כשנסעתי לא עצרתי להולך רגל במעבר חצייה ואף הולך הרגל היה עם רגל אחת על הכביש וצעד אחורנית שעברתי. השוטר מתוקף תפקידו עומד עם רכבו ובוחן את התנועה, כשראה אותי נסע אחרי.
אני טענתי שלא ראיתי וכמובן שאם הייתי רואה הייתי עוצרת/ מסיטה את ההגה וכו'. השוטר היה נחרץ ולסופו של עניין קיבלתי קנס בגובה 500 שח ושמונה נקודות. אמר שאם אני רוצה לערער להגיע לבית משפט.
ברכבי לא הייתה מצלמה (היום כבר התקנתי), השוטר הציג בפני מצלמת דש שאמר שיש לו את האמצעים להוכיח בבית משפט את העבירה.
בשורה התחתונה- אני נהגת זהירה ללא עבירות, נסעתי עם בני בן השנה ברכב
וקצת מרגישה כאילו "חיפשו למי לתת דוח" ולא מבינה כל כך את ההתנהלות. אני מעוניינת להישפט אך זו המילה שלי מול המילה שלו, איך בד"כ מתנהל הדין במקרים כאלו היות ואין לי הוכחה? האם לרוב עמדת השוטר היא הקובעת?
האם מראש לשלם את הדוח (לא להפסיד יום עבודה וכו')?
(אגב- השוטר לא הזדהה בכל השלב שדיברנו רק שמסר לי את הדוח ביקשתי ממנו לראות תעודת שוטר).
תודה לעונים,
יום טוב