הוספת תגובה

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

הוספת תגובה ל - מקרה של אלימות
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
26/05/2019 17:47
ב30.11.18 בשעה 23:30 , חניתי את הרכב בצד הדרך ברחוב ללא מוצא לכמה דקות בודדות ועליתי לחבר לקפה, ולאחר מספר דקות חזרתי לרכב.

בעודי חוזר לרכב, פונה אלי אדם בעל מבנה גוף גדול ורחב ושואל אם זה הרכב שלי? עניתי לו ש "כן" ועמדתי במקומי ליד הרכב, הוא ישר התחיל לקלל אותי, קללות שמזעזעות את הנפש, בצעקות שכל הרחוב שומע, האורות בבניינים נדלקים בהדרגה.

בעוד אני עומד לתומי ליד הרכב שלי בלי להגיב לו, לא עברו 2 דקות ואותו בנאדם רץ אלי בזעם ועצבים מקלל וצועק ומחליט לשלוח את ידו ולהכניס לי סטירה/ כאפה שקיפלה אותי לשתיים ממש ככה !!.

כל זה קורה בזמן שאני לא מגיב בשום צורה לא מילולית ולא פיזית, פשוט עומד ומקבל את הסטירה!

מיד לאחר מכן נכנסתי לרכב שלי בהבנה שאני חייב לברוח, אך הוא דופק לי על החלון וממשיך לקלל.

מהפחד שמה אולי הוא הולך להכות אותי ושחיי בסכנה, הזמנתי משטרה, הגיעו שני שוטרים ורואים אותי בוכה ומפוחד יושב ברכב ובחוץ בנאדם רחב ממדים עצבני ומחליטים לטאטא את האירוע מתחת לשולחן.

שימו לב להתנהלות הבאה:
בהתחלה הם צועקים עלי שאני בוכה כמו בחורה ושאני אפסיק, למרות שלא יכולתי.
"תסגרו בניכם" הם אמרו "תלחצו ידיים" ושאמרתי שממש לא הם פשוט אילצו אותי ללחוץ לו את היד תוך כדי שאני בוכה ומרגיש פחד בכל הגוף והוא עומד בגאווה.

לאחר מכן עדין בוכה ומרגיש מפוחד ולא מוגן, אמרתי שאלך למח"ש.

השוטר לקח לי את המפתחות של הרכב ושאל באיום " מי אתה שתלך למח"ש תביא את המפתחות של הרכב" אתה לא הולך מפה.

האירוע מסתיים שאני מתבקש להתאפס וללכת מהאזור , וזה בהרגשה שאני צריך לסתום את הפה.

יומיים לאחר מכן הגשתי תלונה במשטרה התיק נסגר מחוסר עניין לציבור.

ההבנה הזאת שבנאדם רחב ממדים פשוט ענק, מרשה לעצמו להשתמש באלימות ולהכות אותי בלי סיבה מזעזעת אותי.

*אין לי ולו הכרות קודמת. אני לא מכיר אותו והוא לא אותי.

האם אני יכול לתבוע את הבנאדם?
האם מגיע לי פיצוי כספי על המקרה הזה ?
אני מחפש עורך דין שיעזור לי בעניין.

מספר ימים לאחר מכן לא יצאתי לעבוד.
אני מתלונן עד היום על כאבים בלחי.
אני לא מתקרב יותר לאזור.
הביטחון עצמי שלי נפגע מאוד.
אני מרגיש לא שקט מאז. פשוט חוסר מנוחה מאז המקרה.