הוספת תגובה

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

הוספת תגובה ל - צריך עזרה של עורך דין
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
04/09/2018 08:49
שלום רב. הייעוץ הדחוף שאני צריך הוא בנוגע לצו של קנס (750ש"ח על תיק בשנת 2003 שכעת זה כבר 3
אלף) שישבתי עליו כבר בית סוהר בשנת 2011
כשישבתי על תיק אחר וזה היה בתקופת המאסר
המנהלי, אז נאמר לי שכבר ישבתי את תקופת הקנס- מאסר במקומו). נאמר לי ששופט חתם עליו בכלל בשנת 2016 שגם הייתי בבית סוהר. ורק עכשיו יצאה פקודת מעצר, שלפני יומיים בשבת כבר שילמתי להם
2000 ש"ח על קנס של 2016 שפשוט בגלל שהיה לי ב2011 פיצוי נאשמים (שהיה צריך להתבטל, כי גם עליו בסוף ישבתי בית סוהר) לא יכולתי לשלם שום קנס
אחר- לא הסכימו לתת לי שוברים לתשלום הקנס כשהשתחררתי ב2017. וכרגע גם לא יכולתי לשלם שום קנס כי ב2011 היה לי פיצוי נאשמים שכשבאתי להתחיל את עבודות השירות בגלל טעות של מרכז מטרה שאני שותה בו מתדון- שהיה בתיק ב2011- והם שלחו מכתב התנצלות כי הייתי צריך לעשות "תרגיל" ובאותו היום של קצינת המבחן שהייתי נותן שתן 3 פעמים בשבוע והכל היה בסדר, במרכז מטרה לטענתם השתן היה מלוכלך. עד שהלכתי לשניהם באותו היום, והוכחתי שבמטרה טועים- הם שלחו מכתב התנצלות אבל אף אחד לא קרא אותו כנראה במשפט במחוזי. בנוסף עו"ד מסוים אמר לי שאם היו ממשיכים לקרוא את התיק מ2011 כשערערו
למחוזי- ולא קוראים רק את החלק של מרכז מטרה שכותבים שאינני עומד בתנאים והשתן מלוכלך- הם שלחו אח"כ מכתב התנצלות שצורף לתיק בו נאמר ש"המכונה מקולקלת" והמחוזי לא קראו את כל התיק, כי טענו שנתנו לי צ'אנס ולא ניצלתי אותו והשתמשתי בסמים, מה שכמובן לא נכון- למה הלכתי גם לקצינת מבחן ואצלה הבדיקות שתן היו יוצאות נקיות. בקיצור ישבתי על זה סתם ועדיין מופיע לי פיצוי נאשמים כשרציתי לשלם את החובות לא יכולתי בלי לשלם קודם את 7500 ש"ח הללו- שישבתי במקומם בית סוהר- מה שגם לא היה צריך לקרות.
ואני מבין שאני יכול לתבוע אותם. אבל כרגע אין זה בראש מעייני-כרגע נתנו לי כמה ימים להוכיח שישבתי בשנת 2011 על הקנס שניתן לי בשנת 2003 במאסר המנהלי. בבקשה עזרו לי- זה כרגע כמעט 3 אלף או מאסר. תודה מוריס