הוספת תגובה

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

הוספת תגובה ל - התייעצות אחרי תאונת דרכים
אבקש לקבל תגובות לאימייל שלי*

*(אנו לא עושים כל שימוש בכתובת הדוא"ל שלך ולעולם לא נשלח אליך דואר זבל)
תגובה ל:
מחבר
תאריך ושעה
14/01/2018 16:45
ביום חמישי האחרון בערב נסעתי על הקטנוע שלי (שקניתי באותו הבוקר!!) בדרך הביתה מהעבודה בתוך העיר שלי ברמת גן.
נסעתי בכביש דו סיטרי ראשי, שאותו חוצה ב90 מעלות כביש קטן ויוצר איתו מה שנקרא צומת X.
אני נוסע בכיוון אחד, רכב אחר (עוד לפני שהגיע לצומת) נוסע בכיוון הנגדי, ומשום מקום נכנסת נהגת מאותו כביש צדדי לחצות את הצומת במהירות מבלי בכלל להסתכל ימינה ושמאלה (ויש לה שם שלט של מתן זכות קדימה!!) ותוך כמה שניות נכנסת ברכב שהיה מולי, ותוך כדי שאני מאט ומנסה לברוח ימינה שניהם עפים עלי - אני נזרק על המדרכה והקטנוע מתנפץ לרסיסים על הכביש.
עוד לפני שהספקתי לקחת פרטים ובכלל להבין מה קורה (לקחתי רק את השם הפרטי ומספר הפלאפון של הנהגת) פינו אותי לבית חולים למיון ואחרי הרבה בדיקות בינתיים הממצאים זה שבר במפרק יד שמאל (גבס לשישה שבועות) וכל הגוף כ"כ כואב שמי יודע מה עוד יגלו שם.
כמה דקות לפני ששחררו אותי מהמיון, בא שוטר לראיין אותי על מה קרה באירוע, ואמר לי לשלוח לו בפקס את כל הדו"ח המלא מהמיון. מה זה אומר? שנפתח כבר תיק?
זו תאונה ראשנה שלי, ואין לי מושג מה אני צריך לעשות עכשיו כדי לקבל החזרים גם על עצמי וגם על הקטנוע...
חשוב לציין שיש לי ביטוח חובה וצד ג'.
יש מישהו שיכול לייעץ? מה השלבים? למי לפנות קודם? את מי לערב ואת מי לא?