ייעוץ בדיני תעבורה ופלילים - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
19/07/2016 20:07
קיבלתי דו"ח שלא בצדק וביקשתי להישפט, כשהגעתי למשפט אמרו שצריך לקבוע תאריך חדש עם השוטר ואמרו לי שישלחו לי מועד לדיון בדואר, כמובן שאחרי חצי שנה קיבלתי דואר רשום עם דוח חדש פי 2 בסכום על היעדר הגעה למשפט, שילמתי את הדוח כי ידעתי שאין לי דרך לצאת מזה ופחדת שהסכום יגדל והעדפתי לספוג את הסכום ולא לעשות בלאגן, ואז קיבלתי אחרי כמה חודשים הודעה מהוצאה לפועל כי לא שילמתי את הדוח ולא הגעתי למשפט ועכשיו עלי לשלם פי 3, אחרי כמה שעות של שיחות עם אנשים והוצאה לפועל ובית המשפט הבנו שבכלל הדוח ששילמתי על השפיטה בהיעדר בכלל לא היה שלי. היה פרוצדורה ממש ארוכה, וכמובן שלא הסכימו לי להישפט שוב וגם לא הצלחתי להוריד את הדו"ח למקור שלו, שילמתי גם את הדוח הזה.
עכשיו אני רוצה לדעת קודם כל איך אני יכולה לקבל בחזרה וממי את הדו"ח ששילמתי שבכלל לא שלי, הבית משפט לא הסכימו להחזיר לי את הכסף בטענה שהם לא יודעים שאני שילמתי למרות שכל הניירת הייתה אצלי והיינו שם לברר לגבי כל הסיפור. ואת הדוח ששילמתי למרות שרציתי להישפט, אם יש משהו לעשות בנידון, שילמי כי הייתי לחוצה ולא ידעתי מה אני יכולה לעשות וכל האנשים שם היו ממש לא יעילים ואחרי השופטים דחו פעמיים את הבקשה שלי להוריד את הדוח לעלות הראשונית שלה.
אם יש פה עורך דין שמבין בנושא ויכול לעזור לי אשמח גם לפרט עוד על העיניין.. תודה רבה

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: ייעוץ בדיני תעבורה ופלילים - פורום פלילי