בעיה עם המשטרה - מה דעתכם? - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
21/09/2015 09:02
יש לי סיפור ארוך שנמאס לי ממנו ואני לא יודע איך לצאת מזה אנסה לכתוב בתמצית את סדר הדברים.

1) ביולי 2013 שעה 3-4 בלילה חושך בכביש אני והמעסיק שלי בזמנו נסענו ביחד ברכב שלו כשהוא נוהג כביש 71 צמוד לבית שאן לכיוון צים סנטר למי שמכיר.

2) כמה מאות מטרים לפני שפנינו לשם רודפת אחרינו משטרה, בלי סיבה מיוחדת, מדליקה אורות ובסוף אומרת לנו ברמקול גם לעצור, פנינו שמאלה לצים סנטר (אולי אולי היה אסור לעשות את הפניה הזאת) ועצרנו. זה היה היעד שלנו בכל מקרה.

3) מגיע השוטר מבקש משנינו רישיונות, אני בתמימותי מביא לו, למה הוא ביקש? לא יודע.

4) מציין שוב שחושך בחוץ שנינו עם חולצות אדומות שנינו עם זקן ושנינו עם משקפיים.

5) המעסיק שלי ניסה לדבר איתם מי למה וכמה עשו כל מיני קונצים זרקו לנו את הדו"ח ליד החלון של הרכב ונסעו.

6) מפה לשם מתברר שהם רשמו את כל הדו"ח על השם שלי והרישיון שלי.

7) התקשרנו מיד למשטרה למוקד צפון ולמשטרת בית שאן סיפרנו מה קרה ולא היה ממש עם מי לדבר.

8) השוטרים באו בחזרה לאיפה שעבדנו לחפש אותנו כי מישהו במשטרה דיווח להם על הטעות שהם עשו ובאו לחפש את הדו"ח, אמרנו להם זרקתם אותו שם לכו תראו אם הוא עדיין שם.

9) יותר משנה של מכתבים עם כל מי שאפשר לנסות להסביר מה קרה או שלפחות יורידו את זה מהשם שלי בתור התחלה וכלום לא עזר.

10) ב-17 לנובמבר 2014 הגענו שנינו לבית משפט בנצרת לדיון על המקרה. השופט שמע מה יש לנו להגיד קיבל את זה וקבע לכולנו (לי, למעסיק, ואמר שהוא גם מזמין את השוטרים) תאריך לדיון ל-19.3.2015. בסדר רשמנו לנו את זה.

11) ב-4.2.2015 מגיע אלי מכתב שתאריך הדיון השתנה ונקבע מחדש לתאריך 8.9.2015 - ומאז עבר ממש מלא זמן ולא זכרנו את התאריך בדיוק, ולא קיבלנו שום מכתב מאז, בערב ר"ה פתאום מצאתי את הנייר הזה.

12) התקשרתי למוקד בית המשפט למחרת ומתברר שכנראה נערך דיון והשופט קבע שהקנס יעלה וכו......

נ.ב עוד דבר קטן הרישיון שלי בכלל לא היה בתוקף בזמן שהם רשמו את הדוח על שמי.

לא יודעים כבר איך לצאת המסיפור הזה, בבקשה שימו לב לתאריכים ולדברים, שנינו לא עבריני תנועה ולא עבריינים סיפור שהתגלגל בתום לב מתוך הגינות ומחשבה שיש צדק במערכת.

נשמח לכל עזרה שהיא.

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: בעיה עם המשטרה - מה דעתכם? - פורום פלילי