נהג פלילי של חברת אגד - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
06/09/2015 08:54
אתמול נהג אוטובוס של אגד חתך כ8 אנשים על השוליים מימין ביציאה ממחלף אם הדרך לכוון חדרה וגל האנשים שפנו שמאלה כדי לחמוק מנתיבו כמעט העיף אותי מהכביש אל תוך מפריד הבטון (נסעתי בנתיב השמאלי). לאחר שצפרתי כדי להעיר את תשומת לבו המשיך עד כדי כניסה לנתיב הימיני בכוח והדיפת נהג שנסע שם בכוח לנתיב השמאלי. המשכתי בנסיעה לצדו ולאחר שחלפתי לידו וראיתי אותו מבצע מעברי מסלול חדים ואלימים (במהלכם ניסיתי לברוח ממנו על ידי מעבר לנתיב הנגדי כדי להמנע מלהיות איתו על אותו מסלול) החלטתי להשיג את פרטיו בתחנה הבאה בא יעצור. לאחר מכן יצא לנתיב השמאלי וכשראה שאני יוצא גם לנתיב השמאלי האיץ על מנת שחלילה לא אצא לנתיב לפניו, והחל לצפור לי באלימות. בתחנת אולגה עצרתי לידו ועליתי לאוטובוס לבקש את פרטיו והוא התחיל בצעקות ואיומים ושם את ידו על שמו על מנת שלא אוכל לזהות אותו, אך את שמו כבר ראיתי. הוא סירב להזדהות בשם. הוא איים להגיש תלונה במשטרה על מספר הרכב שלי כיוון שלטענתו עברתי לנתיב שלו בזמן שהוא היה בעקיפה (בפועל הוא היה בנתיב השמאלי אליי הרבה מאחוריי והאיץ על מנת שלא אוכל לצאת גם כן לנתיב השמאלי וכמעט נגח בי עם האוטובוס). הערתי את תשומת ליבו למעשיו ושאלתי באיזו זכות חתך 8 אנשים וזיגזג באלימות בין נתיבים. הוא המשיך לסרב להזדהות ולכן ירדתי מהאוטובוס ואמר שאם אפנה לאגד יגיש נגדי תלונה במשטרת התנועה. כשרציתי לרשום את מספר הרכב הוא כבר החל בנסיעה. עם זאת, אני זוכר את שם הנהג ומספר הקו. מה אפשר לעשות? האם להגיש עליו תלונה לאגד \ משטרת התנועה? האם הוא יכול להעליל עליי עלילות במשטרת התנועה כדי להמנע מהתייחסות אגד לתלונה כלפיו או כדי להתנקם על הגשת התלונה לאגד?

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: נהג פלילי של חברת אגד - פורום פלילי