שאלה בענייני פלילים - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
08/03/2015 16:41
1. הרב יצחק יוסף אהרונוב, ראש אגודת חסידי חב"ד בארץ הקודש, אדם מקורב ביותר לשלטונות, נעצר בתאריך 14.11.2007 לשישה ימים בחשד לביצוע עבירות של גניבה בידי מנהל, קבלת דבר במירמה בנסיבות מחמירות, הונאת רשויות המס, הלבנת הון והעלמות מס.

2. לפני למעלה משנה פניתי למשרד המשפטים וביקשתי מידע על הסטטוס של התיק. בתשובה נמסר לי בתאריך 17.2.14 'תיק החקירה בפרשה שבכותרת הועבר לטיפולה של פרקליטות מחוז ת״א (מיסוי וכלכלה) במהלך חידש ינואר 2011. במסגרת הטיפול בתיק, נשלחו לאחרונה לחלק מהחשודים מכתבי שימוע.'

3. לפני כחודש וחצי פניתי שוב למשרד המשפטים וביקשתי לברר אם לאחר למעלה משבע שנים כבר התקבלה החלטה בתיק. התשובה הפעם הייתה 'המבוקש על ידך מצוי עדיין בבחינה במשרד המשפטים האם וכיצד ניתן למסור את המידע המבוקש.'

4. ברצוני לדעת אם לאחר יותר משבע שנים מאז המעצר המקורי ויותר משנה לאחר שנמסר לי שלחשודים נשלחו מכתבי שימוע, הפרקליטות עדיין רשאית לסרב לספק לי מידע שהתבקש על פי חוק חופש המידע. אני יודע שאם היה מוגש כתב אישום הם היו חייבים לחשוף את המידע לציבור אבל איזה מידע עליהם לספק אם הוחלט לסגור את התיק ללא הגשת כתב אישום או אם התיק נסגר בעקבות עסקת טיעון?

אודה למי שיספק לי טיעון משפטי שיעזור לי בפנייתי הבאה לממונה על חוק חופש המידע במשרד המשפטים או יציע דרך אחרת להגיע אל המידע המבוקש

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: שאלה בענייני פלילים - פורום פלילי