x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

פניה לקבלת ייעוץ משפטי בענייני פלילים 072-336-0520 072-336-0520
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים
נהגת בזמן פסילת רישיון ונתפסת?... פסילה מנהלית והדרך להחזיר את הרישיון שלך... הרישיון שלך נשלל? יש בהחלט מה לעשות!... חשוב לדעת על שלילת רישיון נהיגה... נתפסת נוהג ללא רישיון נהיגה?... הרשעה באונס לאחר היכרות באינטרנט... רוצה לדחות את ביצוע עונש המאסר שהוטל עליך?... לפעמים בהחלט כדאי ללכת על הסדר טיעון!... הדרך שלך להסדר טיעון מקל בעבירות תעבורה... החלטת המכון הרפואי לבטיחות בדרכים פוגעת בך?... הדרך לשנות את סעיפי האישום ולהקל עמך... סעיף האישום הנפוץ בתעבורה: נהיגה בקלות ראש... להתמודד עם אישום של סחר בסמים...... החזקת סמים לשימוש עצמי לפי סעיף 7(ג) לפקודת ה... נהגת תחת השפעת סמים?... נהגת במהירות מופרזת? אנחנו יכולים לעזור!... רוצה להגיש ערעור על החלטת בית המשפט כנגדך?... הדרך לערער על פסק דין / גזר הדין שניתן נגדך!... הואשמת בנהיגה בשכרות? כך מתמודדים...... אפשר למנוע את שלילת רישיון הנהיגה שלך!... תוצאות בדיקת הינשוף אינן סוף דבר!... כשחייבים עורך דין שהוא מומחה לתעבורה...... מתי ניתן לסגור תיק פלילי וכיצד עושים את זה?... חוק דרומי - המדריך המלא... מתי יומר עונש מאסר בעבודות שירות?... למה חוקרי משטרה לא אוהבים עורכי דין?... ענישה בעקבות גניבת מכשירי טלפון סלולרי... עיכוב שלא כדין הוביל לפיצוי כספי... ענישה חמורה על פגיעה בביטחון המדינה... סעיפים 4,5 ו-6 לחוק העונשין... האם בית המשפט אישר משפט חוזר לעבריין מין?... זוכה מעבירות לאור אפליה אסורה... החיפוש לא היה חוקי והחשוד זוכה... הואשם במכירת אלכוהול לקטינים וזוכה!... הגנת הכורח וזיכוי בפלילים... כתב אישום על ניהול עסק ללא רישיון... אלימות כנגד קשישים... הרשעה בהתעללות בבעל חיים... פסיקת בגץ לגבי חוק המסתננים... מיכל אלוני הורשעה ברצח ילדיה... אזרחי ישראל בשורות ארגון דאעש... מקרה הרצח של אביטל רוקח ז''ל... פרשת אשכנזי – האם יואשם בהפרת אמונים?... הרב מוטי אלון הורשע בביצוע מעשה מגונה בכוח... כתב אישום נגד משה פרץ שהעלים הכנסות... כתב אישום נגד מדליפי שאלון בחינת בגרות במתמטי... הרשעות ועונשים בפרשת פלד גבעוני ... ממציא מדבקת הפלא נדון ל 87 חודשי מאסר בפועל ... אלי רייפמן ירצה 4 שנות מאסר בפועל וישלם פיצוי... המלצות האוצר למאבק בהון השחור והעמקת הגבייה...
ענן תגיות

העליון גזר שנת מאסר בפועל על מארגני הימורים באינטרנט

תאריך: 15/05/2012 13:26   מחבר: פלילים באתר Felony

במהלך השנים 2004 ועד 2008, המארגנים, אלירן עובד, דוד חכמון ואדיר כבירי הפעילו במשותף עסק לניהול הימורים ברשת האינטרנט. ההפעלה היתה בניגוד לחוק ולכן נחקרו והוגש נגדם כתב אישום.

הנאשמים בחרו לחתום על הסדר טיעון והודו במסגרתו על הפעלת ההימורים ברשת באמצעותה גלגלו מליוני שקלים ועברו גם עבירה של הלבנת הון.

התיק נדון בבית המשפט המחוזי בפני השופט צבי גורפינקל שגזר עליהם שישה חודשי עבודות שירות. המדינה התנגדה לגזר הדין שנראה לה רך ומתחשב מדי ואין בו את יסוד ההרתעה ולכן ערערה לבית המשפט העליון.

קיראו בנרחבה בנושא: עבירת משחקים אסורים, הגרלות והימורים

התיק נדון בפני השופטת עדנה ארבל שקבלה את הערעור והחמירה בעונש הנאשמים וגזרה עליהם שנת מאסר בפועל.

בפסק הדין ביקשה השופטת להעביר מסר של הרתעה לכלל הציבור שעוסקים בהימורים אסורים באינטרנט ואף הדגישה את העבירה החמורה של הלבנות הון שיוחסו לנאשמים שהודו בביצועה, כאשר שילמו לעובדיהם את משכורתם במזומן, ללא כל תיעוד והתחמקו מתשלומי מס כמתחייב בחוק.

>>> הפורום לענייני פלילים לשירותך <<<

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור