עורך דין פלילי
סיוע בענייני פלילים 24 שעות ביממה!

הסתבכת בפליליפ? עו"ד פלילי זמין

להתייעצות אישית 072-336-0520

*ייעוץ משפטי בפלילים 24 שעות ביממה

x דיווח על תקלה
תאור תקלה:
שם:
דואר אלקטרוני:

פניה לקבלת ייעוץ משפטי בענייני פלילים 072-336-0520 072-336-0520
חיפוש באתר
מאמרים אחרונים

הרב מוטי אלון הורשע בביצוע מעשה מגונה בכוח

תאריך: 07/08/2013 11:09   מחבר: פלילים באתר Felony

הרב מוטי אלון מהרבנים הנערצים בציונות הדתית הורשע הבוקר (7/8/13) בבית משפט השלום בירושלים בעבירות מין, בביצוע מעשים מגונים בתלמידים צעירים תוך ניצול יחסי מרות.

המעשים בגינם הוגש כתב אישום ולאחר ניהול ממושך של המשפט מתייחסים לתקופה עת ניהל הרב אלון את ישיבת הכותל. לפי העולה מכתב האישום ומהכרעת הדין הרב אלון נהג ללטף, לחבק ולנשק את תלמידיו. להגנתו טען כי המעשים אכן נעשו אך לא היה בהם כל אופי מיני ולכן אין מקום להאשימו ולהרשיעו.

הרב אלון האמין בחפותו ולהוכחתה דחה הצעה לעסקת טיעון בתמורה לביטול עונש מאסר בפועל. האמונה בחפותו עלתה לו בהרשעה. נותר להמתין לגזר דינו. בכל מקרה, עורכי דינו מתכוננים להגיש ערעור על ההכרעה.

העבירות המיוחסות לרב אלון נחשפו בידי פורום "תקנה", המורכב מרבנים ואישי ציבור דתיים-לאומיים. הפורום הוקם בין השאר כדי להיות כתובת להקשבה ולטיפול במי שנפגע מעבירות מין ונמנע מלהתלונן במשטרה מסיבות דתיות, ערכיות וחברתיות. 

כאשר נודע לפורום על מעשיו של הרב אלון כלפי תלמידיו, הוא נקרא לבירור על ידי הפורום. הוטלו עליו מגבלות ונאסר עליו להיפגש עם הנערים ביחידות. אלון התעלם מההגבלות והמשיך בשלו. לראשי הפורום לא נותרה ברירה אלא לפרסם ברבים את מעשיו. בעקבות הפרסום פתחה המשטרה בחקירה. הוגש כתב אישום שהתנהל בדלתיים סגורות. הדלתות נפתחו ובית המשפט הודיע ברבים על הרשעתו.

ליחצו כאן להוספת תגובה
סגורסגור

הסתבכת בענייני פלילים? אתר Felony מאפשר ליצור קשר עם עורך דין פלילי 24 שעות ביממה!