ייעוץ בנושא פלילים - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
26/11/2017 09:56
אני צריכה את עזרתכם אבא שלי יושב לחינם בכלא מפני ששוטר וחוקרת ילדים העלילו על אבא שלי עלילה שהוא אלים.

עם אבא שלי היה אלים למה הוא קיבל את כל ילדיו למשמורת. גם עם אבא שלי היה אלים אף ילד לא היה מגיע אליו לבקר אותו ולא היה מסתכל עליו.

רשמו לו שהוא הפר את התנאי וזה היה בהסכמה של שני בני הזוג ועם אבא שלנו היה אלים לא היינו מקימים איתו שיחות וביקורים ושואלים מה שלומו הרי ילד שלא טוב לו באיזה שהו מקום הוא יחזור אליו.

אבא שלנו הוא מדהים אבא שדואג אבא שתומכך אבא שאוהב אבא שיעשה הכול למען ילדיו ותא יפקיר אותם לבד בשטח. גם מהכלא כול השיחות אלינו ולא לאף אחד אחר אני הילדה הכי קטנה שלו משלושה אחים ואני מקבלת ממנו כול יום שיחות טלפון וגם אחים שלי.

אין צדק למדינה ולבית המשפט שאבא שלי יקבל עורך דין מדינה והעורך דין יעשה מה שבא לו כי הוא לא מקבל כסף מאבא שלי... שזה עורך דין פלילי פרטי זה נראה אחרת עם זה היה פרטי אבא שלי היה יוצא זכאי...

חשוב לי לציין כי העורך דין של אבי שיכנע אותו להודות במעשים ולקבל עבודות שרות שאבא שלי ראה שאין ברירה ולכן היה מחויב להודות למרות שהוא לא היה אלים.

נותר בלי ברירה אלה להודות וקיבל 12 חודשים מאסר בפועל...

מה אפשר לעשות עכשיו? אני והאחים שלי רוצים לקחת עורך דין פרטי ולשלם מה שצריך כי המצב הזה לא הגיוני!!

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: ייעוץ בנושא פלילים - פורום פלילי