שתיה של אלכוהול בחוף הים - פורום פלילי

חייגו לייעוץ אישי: 072-336-0520עו"ד לענייני פלילים ותעבורה 24 שעות ביממה

נושא
מחבר
תאריך ושעה
06/06/2015 10:46
שאלה
פקח בא אלינו כשישבנו בחוף ביקש שכל בקבוקי האלכוהול ברשותינו (כולנו בני 18+) יועברו לבקבוקי פלסטיק (חשוב לי לציין שכל בקבוקי הזכוכית היו סגורים ישר מהחנות) עשינו כבקשתו והעברנו את כל הבקבוקים לבקבוקי פלסטיק פרט ל2 בקבוקים שהפקח ביקש לשמור והצהיר כי "יחזיר לנו אותם אם לא נהיה שיכורים אחרי שיבוא בשנית אחרי שעה, אחרי שעה 2 שוטרים באו אלינו עם הפקח ואמרו שהן נותנים לנו דוח בסך 750 שקל על כל בקבוק משתי הבקבוקים שהפקח לקח, לאחר שביקשנו את פרטי השוטרים הם הסכימו לוותר על הדוח בתנאי שנשפוך את הבקבוקים (מפלסטיק) מתוך הצהרה שחוק האלכוהול לא מאפשר שתייה במקום ציבורי (לאחר בדיקה של מה הוא חוק אלכוהול התברר כי זה היה שקר וחוק האלכוהול לא מאפשר שתייה במקום ציבורי משעה 21:00 לשעה 6:00) השוטר ביקש לדבר עם אמא שלי ואמר לה שברשותינו 5 בקבוקי וודקה ואנחנו שיכורים לגמרי (שתינו ברמה תקינה לחלוטין ואני כותב את ההודעה הזאת כ3 שעות לאחר סיום השתייה) ,היה ברשותנו 3 בקבוקים של אלכוהול, השוטר המשיך ושיקר כי אני מתנהג בחוצפנות כלפיו כשלא קיללתי, השלחתי לעברו דעות גסות או הגבתי כלפיו באלימות פיזית, ביקשתי את פרטי הפקח ושני השוטרים והם סירבו לתת לי אותם עקבתי אחרי הפקח וביקשתי ממנו את פרטיו האישיים הפקח הוביל אותי לתוך סוכת המציל והמציל רץ לעברי, קילל אותי במשפטים כמו "לך מפה אשכנזי מסריח" ואיים במשפטים "אני אשבור לך את העצמות אם לא תלך מפה, עכשיו זוז מפה לפני שאני נותן לך כפה לפנים", נתן לי אגרוף לחזה ודחף אותי בכח מסוכת המציל, ביקשתי את הפרטים האישיים של הפקח, השוטר והמציל וכולם סירבו לתת לי פרטים והמשיכו לזרוק לעברי הערות פוגעניות כמו "נמאס שאשכנזים כמוך חושבים שהם אלוהים"
נ.ב: יש ברשותי סרטון בוא אני דורש מן המציל את פרטיו האישיים ובוא אני מסביר על האירוע בזמן שהוא מתרחש ומבקש מהמציל לחזור על האיומים שלו והתקיפה הפיזית שלו, איך אני יכול לפעול כנגד המציל, הפקח ושני השוטרים כנער בן 18 בלי אמצעיים כלכליים לבצע תביעה נגדם?

יש לך שאלות בנושאי פלילים? לקבלת סיוע אישי
מעורך דין מנוסה 24 שעות ביממה חייג/י:

072-336-0520

שאלה בנושא: שתיה של אלכוהול בחוף הים - פורום פלילי